Rekonstrukce koupelen

Na základě požadavků našich zákazníků a s ohledem na prostorové a technické možnosti a pravidla pro vás na základě prohlídky a diskuze připravíme odpovídající řešení vaší nové koupelny a WC.

V rámci území Prahy provádíme zdarma konzultace a poradenství přímo u zákazníka. Tím vám ušetříme čas na cestování k nám a na místě můžeme rovnou diskutovat nad danouu přestavbou koupelny či bytového jádra a možnostmi jeho změny. Z naší zkušenosti víme, že zákazníci mají většinou konkrétní představy o dispozičních změnách po odstranění stávajícího bytového jádra či koupelny, což je zcela v pořádku. Proto v rámci bezplatné konzultace je naší snahou posoudit reálnost této představy a doporučit případné korekce, tak aby bylo řešení v souladu s předpisy.

Před vypracováním cenové nabídky vás kontaktuje náš odborný poradce aby si dohodl termín návštěvy místa rekonstrukce. Ze zkušeností raději připravujeme nabídku až po zaměření a prozkoumání daného místa. Na základě zkušeností s rekonstrukcemi desítek bytových jader naši odborníci snadno odhalí možné problémy a tím můžeme minimalizovat pozdější zjištění dalších prací.

Pokud máte dotaz, neváhejte nás kontaktovat.